Jdi na obsah Jdi na menu
 


trapasy

Mega poprsíííí

Tohle se stalo jednomu klukovi jmenuje se Dominik:

Byl zrovna sám doma, kdyz mu zavolala jeho idolka a pozvala ho do kina na rande. A v tom byl prave ten problem kino bylo 20 km. od jeho baraku takže musel jet autobusem. když vlezl do autobusu ohromně se lekl protože přímo před ním stála ženska s mega prsama a poněvač autobus byl plnej tak musel stat přímo před tou ženskou. když už byl skoro u cíle tak ten autobus prudce zastavil a Dominik spadl ty žensky prímo mezi ty obří prsa. Tím to pro něj ale neskončilo viděla to totiž jeho idolka ktera na něj čekala na zastavce  a vyfotila to a druhej den to vytiskla a rozvesila a rozdavala vsude ve skole a vsichni se mu smali.

Tak tomu říkam teda hafooo trapas

 

 

Blondýnky

Blondýnka se zrzkou sedí v baru a koukají na zprávy o šesté. V televizi zrovna běží reportáž o sebevrahovi, který stojí na mostě a vyhrožuje, že skočí dolů. Blondýnka povídá: ,,Hele, vsad se, že neskočí. Dobře tak o kilo. Já si myslím, že skočí. No, a chlápek skočí. Tak blondýnka vysolí kilo a zrzka říká: ,,Ne, to nejde, já si to nevezmu. Jsi přece moje kámoška ne?? Tak ber sázka je sázka. Hele ja se ti musím přiznat ja ty zprávy viděla už před hodinou byl by to podvod. Ale nebyl povídá blondýnka, já ty zprávy taky videla ale nikdy by mě nenapadlo že skočí znovu. ......

Blondýnky

Víte proč leje blondynka do počítače vodu?????   Aby mohla surfovat po internetu.

Lékárna

Přijde chlápek do lékárny a povídá prodavačce: prosím intimní krém. prodavačka mu povídá: Nahlas!!!!!!!! a on odpoví ale neeeee na hlas na přirození.

Kámošky

Ptá se jedna kamarádka té druhé: Bereš nějákou antikoncepci? Ne, já beru antidepresiva.  A pomáhá to????  Ale jo mám pět dětí a je mi to fuk.

Během prohlídky u lékaře

Pan doktor povídá pacientovi: V koleně máte vodu, v moči písek a ve žluči kameny. Pacient odpoví:  Ještě mě řekněte že mám v pytli cement a můžu rovnou začít stavět.                

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tapásky

(lenka, 7. 6. 2011 17:11)

jo je to fakt žůžo máš fakt bezva napady!!!!!!!!!

Re: tapásky

(Autor, 7. 6. 2011 17:15)

Díky moc jste super že to čtete!!!!!!!!!!!!!!! :-)

trap...

(XXX, 7. 6. 2011 17:13)

ok no jo musim uznat ze je to fáááááááákt gooooooooooood

trapasy

(lilík, 7. 6. 2011 17:12)

chachacha je to užo napis este naky at se muzu za bricho popadat

trapasy

(andýsekkkk, 7. 6. 2011 17:10)

Chachachachachachschacha tak to je faktycki hafoooooooooo
kde na to prosimte chodis?????????chachachachachachacha

 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 7346
Měsíc: 61
Den: 1